KONTAKTA OSS

Färg&Form Sweden AB

Elementvägen 12
702 27 ÖREBRO
Tel. 019-12 22 75
order@fargform.com

 

 

I DET ENKLA BOR DET VACKRA.

Ernst Kirchsteigers citat sammanfattar allt vad ERNST står för. ERNST är vackra saker för alla delar av livet. Skapade med ärlighet och enkelhet som måttstock. ERNST är med dig både till vardags och till fest. När du kryper ner i sängvärmen, när du ska mortla färska kryddor eller när du njuter ett gott vin.

 

 

Julia Winbom
Marknadskoordinator
0734202382
julia@fargform.com
Helena Söderman
Försäljningschef
019-12 11 90
helena@fargform.com
Monica Eni
Inköp
019-12 05 05
monica@fargform.com
Ina Sätterqvist
Kundtjänst / Ordermottagning
019-12 22 75
order@fargform.com
Ludvig Kirchsteiger
VD
019-12 85 08
ludvig@fargform.com
Åsa Astvald
Produktchef
019-12 22 24
asa@fargform.com
Hans Alfredsson
Försäljning södra Sverige
073-443 40 77
hans.alfredsson@telia.com
Mikael Eriksson
Försäljning norra Sverige
070-311 10 73
mikael.mek@telia.com
Ulrika Graaf Lampe
Försäljning Moz Sverige
070-367 73 40
ulrika@mozsweden.com
Jesper Gustafsson
Lagerchef
019-7640881
jesper@fargform.com
Annika Rauséus
Ekonomi
019-12 22 75
annika@fargform.com
Tommy Karlsson
Lager
Ebba Larlsson
Lager