KONTAKTA OSS

Färg&Form Sweden AB

Elementvägen 12
702 27 ÖREBRO
Tel. 019-12 22 75
order@fargform.com

 

 

I DET ENKLA BOR DET VACKRA.

ERNST gör livet lite vänligare och lite ärligare med enkelheten i fokus.

 

 

Ludvig Kirchsteiger
VD
019-12 85 08
ludvig@fargform.com
Anna Kvarnström
Marknadskoordinator
070-683 83 14
anna@ernstform.com
Ina Sätterqvist
Kundtjänst / Ordermottagning
019-12 22 75
order@fargform.com
Anette Karlsson
Kundtjänst / Ordermottagning
019-12 22 75
order@fargform.com
Monica Eni
Inköp
019-12 05 05
monica@fargform.com
Åsa Astvald
Produktchef
019-12 22 24
asa@fargform.com
Helena Söderman
Försäljningschef
019-12 11 90
helena@fargform.com
Hans Alfredsson
Försäljning södra Sverige
073-443 40 77
hans.alfredsson@telia.com
Peter Petersson
Försäljning profil
070-372 08 85
peter@ernstform.com
Annika Rauséus
Ekonomi
019-12 22 75
annika@fargform.com
Jesper Gustafsson
Lagerchef
019-7640881
jesper@fargform.com
Tommy Karlsson
Lager
Ebba Larlsson
Lager
Caroline Hansson
Lager