CONTACT US

Färg&Form Sweden AB

Pappersbruksallén 1
702 15 ÖREBRO, Sweden
Tel. +46 19-12 22 75
order@fargform.com

 

 

I DET ENKLA BOR DET VACKRA.

ERNST gör livet lite vänligare och lite ärligare med enkelheten i fokus.

Bli återförsäljare

Vad roligt att ni är intresserade av vårt varumärke ERNST. Vi välkomnar dig och din kund till en ärlig och lustfylld värld med enkelheten i fokus. Genom vårt breda sortiment av livsstilsprodukter skapar vi en tillvaro av upplevelser i vardagen.

Ansök här

 

Ludvig Kirchsteiger
VD
019-12 85 08
ludvig@fargform.com
Anna Kvarnström
Marknadskoordinator
070-683 83 14
anna@ernstform.com
Krister Roseen
Head of Export & New Business
+46-730302020
krister@ernstform.com
Ina Sätterqvist
Kundtjänst / Ordermottagning
019-12 22 75
order@fargform.com
Anette Karlsson
Kundtjänst / Ordermottagning
019-12 22 75
order@fargform.com
Monica Eni
Inköp
019-12 05 05
monica@fargform.com
Åsa Astvald
Produktchef
019-12 22 24
asa@fargform.com
Helena Söderman
Försäljningschef
019-12 11 90
helena@fargform.com
Hans Alfredsson
Försäljning södra Sverige
073-443 40 77
hans.alfredsson@telia.com
Stephanie Martelin
Myyntivastaava Finland
+358-505117780
stephanie@sealagency.fi
Helene Stolzenberg
Vertrieb Deutschland, Österreich & Schweiz
+49-17664959489
helene@ernstform.com
Annika Rauséus
Ekonomi
019-12 22 75
annika@fargform.com
Jesper Gustafsson
Lagerchef
019-7640881
jesper@fargform.com
Tommy Karlsson
Lager
Tom Ohlsson
Lager
Ola Johansson
Lager
Ebba Larsson
Lager
Caroline Hansson (föräldraledig)
Lager